Čtvrtý závod Pardubického Plaveckého Poháru

PPP4Dalším dějstvím pokračovalo plavání na Stéblové. Tentokrát za téměř ideálního počasí, v bezvětří s teplotou vzduchu 27°C a vody 22.8°C. Na startu se sešlo 45 plavců a asi stejný počet diváků a povzbuzovatelů. Jako vždy příjemná atmosféra způsobila, že někteří zůstali po závodě ještě dlouho sedět a povídat o všem, co přináší uspěchaný život. Za zmínku stojí zlepšující se časy některých účastníků a neuvěřitelné časy na 100m trati. Vítězem na nejdelší trati se stal Daniel Čaban a Adéla Vavřinová. Na 500m trati Aleš Balcar a Kateřina Mádrová. Na 100m trati, která má něco málo přes 200m zvítězil Lukáš Balcar a opět Adéla Vavřinová. Nejvíce si 100m trať užili Honza Sejkora a Jana Klusáčková, kteří uzavírali startovní pole s nejmladšími účastníky. A tak se stalo, že naše nejrychlejší plavkyně SCPAP doplavala jako poslední, ale o to v tomto závodě nešlo. Hlavně, že všichni doplavali a byli spokojení s jejich výkony. Rozdíl mezi nejmladším a nejstarším plavcem byl 62 let a to je hlavní povzbuzení pro nás pořadatele. Těšíme se na všechny při dalším dějství ve čtvrtek 17.7. v 17:30 na Stéblové. Podrobnosti na zde.